Kontakt

Náchodská 490/148

19300 Praha 9

 

233 320 960

602 800 920

Prodejna

Facebook

O nás

Úvod O nás

Co je MB KOLO ?

MB KOLO je nová firma založena počátkem roku 2017 zaměřena na prodej kol značky MAXBIKE a cyklistických doplňků, na servis kol všech značek, na servis a půjčovnu lyží i snowboardů. MB KOLO je autorizovaným servisem lyží švýcarské renomované firmy MONTANA.
Petr Moudrý - jednatel


   

Pracuje převážně na servisu kol a lyží, neboť má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Od mládí se věnoval cyklistice a triatlonu. Vystudoval SPŠ. V roce 2001 si otevřel v Horních Počernicích malý servis s prodejnou kol. Rok poté se přestěhoval s kolegou do větších prostor. V zimním období byla rozšířena nabídka služeb o servis a půjčovnu lyží. 

Po 15ti letech opustil původní provozovnu. Se svým spolužákem a kamarádem vytvořili nový projekt MB KOLO. „Nejdůležitější je především ochota, individuální přístup, kvalita služeb, rychlost a dobrá atmosféra v naší prodejně“.Petr Blanický - jednatelVěnuje se převážně obchodu. Po ukončení studia na SPŠ se začal zajímat o obchodní sféru a marketing. Působil jako prodavač, vedoucí prodeje a marketingový poradce.
„Obchod je to, co mě baví a naplňuje. Rád komunikuji s lidmi a snažím se zákazníkovi dobře poradit."
Od dětství je nadšeným sportovcem, ale právě jízda na horském kole a lyžování je to, co ho lákalo nejvíce a vedlo ke spolupráci se svým současným kolegou ve firmě MB KOLO.


Rádi Vás přivítáme v našem obchodě

Váš tým MB KOLO

Copyright 2017 - 2019 © mbkolo.cz