Kontakt

Náchodská 490/148

19300 Praha 9

 

233 320 960

602 800 920

Prodejna

Facebook

Přestavba na elektrokolo

                                            Jsme partnerem splečnosti EV BIKE

 

 

                                                             

 

 

 

 

  Přivezte své obyčejné kolo a dostanete zpět elektrokolo. Nejenže využijete své současné kolo a tím ušetříte finanční prostředky, ale navíc si můžete velmi snadno nakonfigurovat přestavbovou sadu dle požadavků, od výkonu motoru, kapacity baterie, multifunkčních LCD displejů až po další doplňky. K přestavbové sadě na elektrokolo si samozřejmě můžete pořídit i nové jízdní kolo, tím získáte možnost si vybrat jízdní kolo a vybranou přestavbovou sadou dle vlastních preferencí. Elektrifikovat jízdní kolo se vyplatí i z dalších důvodů, jako je např. možnost demontáže přestavbové sady a opětovné využití jízdního kola, velmi levné náhradní díly, dostupný záruční i pozáruční servis.

 

 

  Nejčastejší dotaz zákazníků je ohledně legislativy. Přestavbové sady jsou velmi populární hlavně z důvodu, že si můžete zvolit motor s vyšším výkonem až do 1000 W dle platné vyhlášky Ministerstva dopravy č. 341/2014. Takovou možnost u kompletních elektrokol nemáte. Jste tedy odkázáni vybírat do výkonu 250 W v případě kompletního elektrokola. Přestavbové sady EVBIKE jsou tedy plně legální.

 

 

  Další častý dotaz zákazníků je ohledně omezení rychlosti na 25 km/h. Ano, vyhláška to nařizuje, ale kdo si chce koupit kompletní elektrokolo za desítky tisíc korun a nemít možnost si mimo pozemní komunikace rychlost odblokovat? Odblokováním u některých prodejců ztratíte záruku a samotné odblokování může stát i několik tisíc korun. U přestavbových sad EVBIKE si můžete rychlost nastavit přímo na displeji bez zásahu "servisní osoby" a záruku tím neztratíte. Opět další důvod, proč volit přestavbové sady od nás. 

 

 

  Kompletní elektrokola jsou velmi drahá i s následným servisem. Pokud vám např. po záruce odejde motor nebo baterie, nemáte jinou možnost, než si vyhledat stejný model, abyste zajistili kompatibilitu s rámem kola, pokud je konstruovaný speciálně pro určený druh baterie nebo motoru. Rámy kompletních elektrokol se navíc každý rok mění, proto se časem stane, že motor ani baterie nebudou dostupné pro daný druh rámu, případně si za ně připlatíte velkou sumu. 


Kompletní elektrokola určitě mají smysl. Někdo kompletní elektrokolo preferuje např. díky kompaktnosti a vzhledu.